Філософія ТМ Color Me - розкрити Вашу енергію жіночності і зрозуміти її суть.

Девіз торгової марки Color Me - бути завжди на піку моди.

Color Me - це:
- мистецтво бути попереду
- можливість створення будь-якого образу
- новітні технології та дорогі формули

Кажуть, у Франції жінки витрачають на косметику більше, ніж держава на армію.

Будь-яка жінка є художником свого обличчя, а фарби здатні творити з ним справжнє диво. Косметика - це свого роду інструмент влади, користуватися яким потрібно не тільки вміти, але й любити. І в цьому процесі є якась магія.

Косметика Color Me була народженна у 1999 році. Відтоді змагається за якість і кожен сезон радує модними новинками. Вона виготовляється на провідних заводах Італії, Німеччини та Франції.

Будь-який маркетолог скаже Вам: щоб продати товар один раз, потрібна хороша упаковка, але щоб продати вдруге, потрібно, щоб це був якісний товар. Саме тому для Color Me найважливіший фактор - це якість. Наші пріорітети - це інвестиції в красу, молодість і емоційну рівновагу прекрасної половини людства.

Відомі кутюр’є створюють світову моду. Color Me сміливо супроводжує покази мод, приймає участь в інтерактивних візажах, підкреслює шарм і елегантність учасниць конкурсів краси на святкових шоу! Наш бренд є в арсеналі багатьох професійних візажистів-гримерів.

Марка представлена і займає призові місця у рейтингу продажів у мережі магазинів: Kosmo, Eva, Watsons, Bomond, ProStor. Продавці-консультанти в цих магазинах отримали якісне навчання від нашої компанії і завжди готові допомогти Вам здійснити незабутню покупку.

Найголовніше, щоб косметика змусила Вас посміхатися. Щоранку сонячні промені цілують Ваше обличчя. Ви відкриваєте свій косметичний набір і бачите там магію. Тіні для повік переливаються різними фарбами і відтінками. Трохи помітно, немов коштовний пил, сяє пудра. Звабливо блищить губна помада, яка творить чудеса з самооцінкою. Вдосталь надивившись на всі ці скарби, Ви робите чарівні помахи своїми пензликами, вміло і швидко проводите витончені лінії уздовж верхніх повік і грайливо підморгуєте своєму відображенню у дзеркалі.

Ви дивовижні!