Кажуть, у Франції жінки витрачають на косметику більше, ніж держава на армію.

Як людина створює мистецтво, так жінка користується косметикою. І в цьому процесі є певна магія. Кожна жінка – художник свого обличчя. А фарби здатні створювати із жіночого обличчя справжні дива.

Косметика – це свого роду інструмент влади. І користуватися нею потрібно не лише вміти, але й закохатися в сам процес. І тоді Ваша краса з роками ставатиме ще чарівнішою та розкішнішою.

Сьогодні та завжди, косметика Color Me змагається за якість, піклується про швидкий результат зробити жінку красивою та радувати щосезонними модними новинками.

Косметика виготовляється на провідних заводах Італії, Германії та Франції.

Color Me не паморочить голову потоками реклами, не змушує Вас переплачувати великі гроші. Кожен рекламіст скаже Вам: щоб продати товар, потрібна хороша упаковка, але щоб продати товар другий раз, потрібно щоб це був якісний товар. Саме тому сьогодні та завжди наша торгівельна марка змагається за якість! Наші винагороди – це інвестиції в красу, молодість, емоційну рівновагу прекрасної половини людства!

Девіз торгової марки Color Me – завжди бути на вершині моди.

Девіз торгової марки Color Me – завжди бути на вершині моди.

COLOR ME – ЦЕ МИСТЕЦТВО БУТИ ПОПЕРЕДУ.
COLOR ME – ЦЕ БРЕНД, В АРХІВІ ЯКОГО Є ВСЕ!

Це можливість створення будь-якого образу!

  • COLOR ME ЗАВЖДИ ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШУ КРАСУ ТА МОЛОДІСТЬ.
  • ЗАПОРУКА УСПІХУ МАРКИ – НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОРОГІ ЯКІСНІ ФОРМУЛИ.
  • МАКСИМАЛЬНИЙ ЕФЕКТ КОСМЕТИКИ – СТИМУЛЮВАТИ ВАШІ ВНУТРІШНІ БАЖАННЯ ТА ЕНЕРГІЮ ЖІНОЧНОСТІ.

Зрозуміти її зміст, розкрити чарівні секрети, скористатися її силою – ось філософія ТМ Color Me, народженої в 1999 році.

Відомі кутюр’є створюють світову моду. Color Me сміливо супроводжує покази мод, приймає участь в інтерактивних візажах, виставках-продажах, косметика підкреслює шарм і елегантність учасниць конкурсу краси та святкових шоу!

Марка представлена та займає призові місця у рейтингах продажів в мережі магазинів Cosmo, Eva, WATSONS, Bomond, ProStor. У цих магазинах продавці-консультанти, які отримали якісне навчання в учбовому центрі нашої компанії, завжди проведуть Вам грамотну консультацію, допоможуть здійснити незабутню покупку.

І пам’ятайте: головне, щоб косметика залишила місце для вашої посмішки. Кожного ранку сонячні промені цілують Ваше обличчя. Ви відкриваєте свій набір косметики. Та під цими променями ранкового сонця Вам наївно, та навіть по-дитячому, здається, що перед Вами розгортаються справжні скарби. Тіні для очей виблискують різноманітними фарбами та відтінками. Ледь помітно сяє пудра, мов коштовний пилок. Так заворожуючи блистить губна помада. Помада взагалі здатна створювати з самооцінкою дива! Помада – наш обладунок успіху!

Вдосталь надивившись на всі ці скарби, Ви робите чарівні рухи, помахи своїми пензликами, вміло та швидко проводите тонкі витончені лінії вздовж верхніх повік та грайливо підморгуєте своєму відображенню у дзеркалі.
Ви чарівні!