БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 199 ГРН.
ПІДПИШИСЬ НА РОЗСИЛКУ
ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 20%
Підписуйся на нашу e-mail розсилку та отримуй знижку 20% на перше замовлення.

SOFT TOUCH

Чарівний та спокусливий погляд ніжного образу Soft Touch. Соковитий глянець губ підкреслює натуральність та ніжність. Просто неможливо відвести очі.
ОБРАЗ СOLOR ME
СТВОРИ СВІЙ ОБРАЗ
1
2
3
Для Натурального ефекту природньої шкіри ми використали крем Color Me Couture Collection 2 HB. Цей крем ідеально підлаштується під будь-який тип шікри, бездоганно зволожить суху шкіру та довго проримається на жирній шкірі. Він делікатно розгладжує мілкі мімічні морщинки, надає шкірі здорового вигляду. На шкіру наноситься щільно при цьому залишається "непомітним". В образі використали відтінок 2.

Неодмінною умовою будь-якого макіяжу завжди будуть ідеальні брови. Шовкова текстура олівця Color Me Eyebrow Pencil зробить ваші брови більш натуральними завдяки рівномірному нанесенню. Нанесіть олівець тонкими штрихами та розтушуйте спеціальною щіточкою і насолоджуйтесь ідеальним виглядом своїх брів.
Повноцінно доповнює та завершує наш ніжний образ блиск Color Me Сouture Collection. Серія блисків Couture Collection - це багатий склад та різноманітність відтінків, комфорт та турбота про шкіру Ваших губ. З цим блиском ваші губи будуть доглянутими та зволоженими в будь-яку погоду.
Для цього образу ми використали такі товари: