НАША ІСТОРІЯ

Ми розпочали історію бренду Color Me у 1999 році та поставили перед собою надзвичайно амбітну мету: створити косметику яка б поєднувала у собі декоративні та доглядові властивості. І ось вже понад двадцять років пишаємось тим, що даруємо жінкам красу та доглянуту шкіру кожного дня!

Ми переконані що здорова шкіра — це запорука природної краси. Спеціально розроблені формули що мають у своєму складі вітамінні комплекси, натуральні ефірні олії, колаген, SPF захист та інші складові, омолоджують, зволожують та захищають ніжну шкіру обличчя. Косметика Color Me - макіяж що доглядає.
 

НАША МІСІЯ

Наша місія - дарувати жінкам радість.

Головним джерелом надхнення для нас є щирі посмішки жінок. Заради цього ми продовжуємо слідкувати за світовими трендами краси та створюємо для вас найкращі засоби декоративної косметики.

Ми ретельно вибираємо інгредієнти які входять у наші формули, адже розуміємо що кожна жінка має свій унікальний тип шкіри та заслуговує на особливий підхід. З гордістю називаємо всю нашу косметику гіпоалергенною та впевнені що нею можуть користуватись навіть жінки з надчутливою шкірою.

Наша головна відмінність - стійкість традицій та незмінність якості косметичних засобів. Вже більше ніж 20 років ми невпинно продовжуємо створювати продукцію яка гідно складає конкуренцію найвідомішим брендам світу. Вся наша косметика виробляється на провідних заводах у Євросоюзі, в таких країнах як Італія, Німеччина та Франція. Високий рівень контролю за якістю продукції та дотримання усіх норм виробництва - пріоритет для нас та для наших партнерів.

"Жіноча краса - найзагадковіша зброя всіх часів"

-Команда Color Me